Bluzer Blog

Dziś spinningiem zachwycam się…

Big Game Time!

Wtorek, 30 czerwca, około godziny 21, pije 4czwartą kawę ,tak na wszelki wypadek, żeby wytrzymać. Z drugiej jednak strony emocje są tak duże,że pobudzają bardziej niż kofeina. W pudełku układam przynęty, już chyba dwudziesty raz. A to kolorami ,a to kształtem,przeznaczeniem…byleby czas szybciej minął. Głaszcze starego,obdartego już z lakieru „Lejka”, tak na szczęście.

Co z tym zegarkiem?!  Zepsuł się?! Minuty płyną wolno ,a ja nerwowo przebieram nogami jakbym miał RLS. Już za chwilę ,za chwileczkę .Teraz!

Pierwszy lipca, bodaj najbardziej wyczekiwany przeze mnie dzień roku. Ponad dwa miesiące zarywania nocy, worów pod oczami,opuchniętej od ugryzień komarów twarzy, hektolitrów wypitych „tajgerów”  i tłumaczenia „czemu nie idziesz dziś z nami na piwo?”

To czas suma, tylko suma.

SAM_5693

Inauguracyjne polowanie na wąsate miało bardzo towarzyski charakter. Nad wodą spotykam się razem z Mariuszem i Michałem , naszym poligonem (jako,że to środek tygodnia to wybraliśmy najblizsza dla wszystkich lokalizacje) była Wisła w centrum miasta.

Ramię w ramie, jeden obok drugiego, skupieni i zdeterminowani obławiamy kolejne miejscówki. Przy powierzchni,w toni i przy dnie. Na woblery ,gumy  i blachy. Kombinujemy jak się da,ale pożądanych efektów brak.

Michał oznajmia,że na dziś kończy,żegna się i rzuca na odchodne „no to powodzenia chłopaki,połamania!”

Chyba nie przemyślałem odpowiedzi i odruchowo krzyknąłem – Dzięki!„Michciodramus” przewidział to co wydarzyło się 20minut później…

SAM_5696

Pech i nieuwaga sprawiły, że kij mam teraz w wersji travel.

Rozpoczęcie sumowego sezonu,delikatnie mówiąc, mało udane. Po takim starcie to może być już tylko lepiej. I było!:) O tym następnym razem…

Pozdrawiam

Kamil

Tags:

bluzer

About

View all posts by

5 komentarzy

 1. Korsarz says

  W tym roku już 3 konkretne sumki widziałem na odcinku warszawskim przy okazji codziennego rowerowania. Wszystkie padły ofiarą speców i dalej pływają. Panowie Łowcy brawo! Z przyjemnością patrzyłem na hol i sposób obchodzenia się z rybą. Największy miał pod 2 metry.

 2. Fiolo says

  „Głaszcze starego,obdartego już z lakieru „Lejka”” – zalatuje poezją porno…

  • bluzer
   bluzer says

   Byłoby tak gdyby zdanie dotyczyło Mass Maraudera 🙂

 3. hlehle says

  Co „mądrego” zrobiłeś kijkiem? 🙂

  • bluzer
   bluzer says

   Ja nic,za to kołowrotek nabroił;) Z niczego powstała jakaś gigantyczna broda. Walczyłem z nią z 40min,ale udało sie odratować linkę. Pierwszy wymach iiii….szczytówka podzieliła los Ludwika XVI…