Mała opinia o nanofilu :)

Dziś kilka słów o produkcie firmy Barkley – Nanofil. Obecnie na moim wędzisku od roku gości nanofil 0.17 o wytrzymałości 9.723 kg – kolor jaskrawa zieleń. Oto on w całej okazałości – zdjęcie poglądowe.

Nie jestem pisarzem fantastyki naukowej! i dziękuję za ogólną współpracę!
berkley-nanofil-chartreuse-125m-0-20mm-zolty-1464625

arthrawn76

About

Rocznik 76. Wędkarstwem zarażony już w dzieciństwie. Pierwsza wyprawa z Ojcem w wieku 5 lat. Od zawsze najbliższy sercu spinning oraz feeder. Obecnie mieszkam w UK. Tutaj też łowię z większym lub mniejszym szczęście pstrągi, łososie oraz szczupaki. Metoda dominująca spinning, a szczupak na martwą rybkę. Ulubiona rzeka - River Maine. Pracuję :) Dwie kobiety życia - Danusia oraz córka Olivia. Pasja poza wędkarstwem to gotowanie oraz historia. Wolny palacz fajki :) i tytoni ze stajni Petersona ;)

View all posts by

3 thoughts on “Mała opinia o nanofilu :)

    1. udaje się bardzo daleko wykonać rzut! Proszę spróbować! A hol trwał tyle ponieważ: był kij pstrągowy, ja byłem w wodzie – brodziłem i nie wykonywałem intensywnych ruchów – starałem się wymęczyć szczupaka i udało się! Nie szukam tutaj poklasku czy uznania. Nie widzę sensu koloryzować i tworzyć niesamowitych historii…

      1. Ja nie twierdzę, że się nie da tak długo holować. Pewnie , że się da, ale myślę, że pewnie dałoby radę szybciej wyjąć tę rybę. Im dłuższy hol, tym ryba ma mniejsze szanse na przeżycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *