Znad Narwi

Opowieści znad Narwi

Dzień dobry !

Chyba nigdy nie przypuszczałem, że przyjdzie mi prowadzić bloga ale……… stało się, więc zaczynamy. O czym będę pisał? Sam jeszcze do końca nie wiem. Moje wędkarstwo od zawsze związane jest z Narwią i myślę że będzie to temat przewodni wielu wpisów. Postaram się pokazać Wam piękno dzikiej rzeki i otaczającej ją przyrody. Na razie musicie mi uwierzyć na słowa ale wschód słońca nad Narwią jest niepowtarzalny . Będzie też o tym co nas wszystkich najbardziej interesuje czyli o rybach. Nawet ,,ślepej kurze trafi się czasami ziarno’’ także nie omieszkam pochwalić się ciekawym połowem;). Jednocześnie będę chciał dużo uwagi poświęcić problemom i zagrożeniom z jakimi na co dzień boryka się tytułowa bohaterka.
Co jeszcze? Mam bardzo ambitny plan aby od tego sezonu pozwiedzać trochę nowych łowisk, o czym też na pewno wspomnę. A gdy ryby nie będą brały popiszę trochę o piłce nożnej, pasji którą stawiam na równi z wędkarstwem.
Taki jest ogólny zarys mojego bloga , a jak będzie? Pewnie życie wszystko zweryfikuje. Tak czy inaczej mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić czytając moje wpisy a wszystkie komentarze, zarówno negatywne jak i pozytywne będą mile widziane.
Miłej lektury

 

 

robert0304

About

W moim przypadku wędkarstwo to rodzinna tradycja. Dziadek łowił, ojciec łowi, ja nie miałem już wyjścia ;). Moją największą miłością jest Narew, choć można mnie spotkać wszędzie tam gdzie słychać szum wody.

View all posts by

3 komentarze

 1. spining says

  Fajnie, że jest okazja poczytać o mojej ulubionej Rzece. Będę śledził Twoje wpisy z przyjemnością 🙂

 2. Pszemo
  Pszemo says

  Bardzo chętnie poczytam o Narwi – piękna rzeka

  Witamy w Naszym gronie 🙂

 3. Kamil Z.
  Kamil Z. says

  Witaj wśród „zahaczonych” 😉